Z vašej krajiny nie je bohužiaľ možné zadať objednávku. United States

Len online

300L

300L

Nový produkt

Nožnice na zber ovocia a zeleniny

Viac detailov

skladom

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 1 vernostný bod. Za obsah košíku získate celkom 1 vernostný bod , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,50 €.


0.15 kg
Doručenie: do 1 - 5 dní

Tabuľka dát

Hmotnosť:110 g
Celková dĺžka:190 mm
Materiál čeľustí:Vysoko-uhlíková nástrojová oceľ
Povrchová úprava čeľustí:Čierna povrchová úprava
Dĺžka čeľustí:46 mm
Materiál rukovätí:Mäkké PVC na oceľovom jadre

Viac informácií

Úzke čeľuste umožňujú pohodlný zber ovocia, najmä hrozna i v ťažko dostupných miestach. Mäkké rukoväte umožňujú dlhodobé pohodlné používanie.
Pozn.: Vyrobené vo Vietname z materiálov vyrobených a dodaných z Japonska. Kvalita je zabezpečená pod vysokým štandardom kvality ARS.

Upozornenie !

Čeľuste sú extrémne ostré a môžu spôsobiť ťažké a bolestivé zranenie v prípade nesprávneho používania. Čeľuste je potrebné držať v bezpečnej vzdialenosti od tela či už počas používania alebo i počas skladovania. Aby ste minimalizovali možnosť poškodenia očí, vždy počas práce používajte ochranné okuliare. Ako každý iný nástroj vždy držte nožnice mimo dosahu detí !

Čeľuste nástroja sú kalené pre dosiahnutie výnimočnej trvanlivosti a sú extrémne ostré aby poskytovali čistý rez. V prípade skrúcania nožníc počas strihania, nesprávneho používania alebo údržby môže dôjsť k poškodeniu alebo zlomeniu čepele.

 • Product video
 • Videá a recenzie

  Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

  Napísať recenziu

  300L

  300L

  Nožnice na zber ovocia a zeleniny

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: