Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Pouze online

300L

300L

Nový produkt

Nožnice na zber ovocia a zeleniny

Více informací

skladom

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 věrnostní bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,50 €.


0.15 kg
Doručení: do 3 - 10 dnů

Parametry

Hmotnosť:110 g
Celková dĺžka:190 mm
Materiál čeľustí:Vysoko-uhlíková nástrojová oceľ
Povrchová úprava čeľustí:Čierna povrchová úprava
Dĺžka čeľustí:46 mm
Materiál rukovätí:Mäkké PVC na oceľovom jadre

Více informací

Úzke čeľuste umožňujú pohodlný zber ovocia, najmä hrozna i v ťažko dostupných miestach. Mäkké rukoväte umožňujú dlhodobé pohodlné používanie.
Pozn.: Vyrobené vo Vietname z materiálov vyrobených a dodaných z Japonska. Kvalita je zabezpečená pod vysokým štandardom kvality ARS.

Upozornenie !

Čeľuste sú extrémne ostré a môžu spôsobiť ťažké a bolestivé zranenie v prípade nesprávneho používania. Čeľuste je potrebné držať v bezpečnej vzdialenosti od tela či už počas používania alebo i počas skladovania. Aby ste minimalizovali možnosť poškodenia očí, vždy počas práce používajte ochranné okuliare. Ako každý iný nástroj vždy držte nožnice mimo dosahu detí !

Čeľuste nástroja sú kalené pre dosiahnutie výnimočnej trvanlivosti a sú extrémne ostré aby poskytovali čistý rez. V prípade skrúcania nožníc počas strihania, nesprávneho používania alebo údržby môže dôjsť k poškodeniu alebo zlomeniu čepele.

 • Product video
 • Videa a recenze

  Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

  Napsat recenzi

  300L

  300L

  Nožnice na zber ovocia a zeleniny

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: