Z vašej krajiny nie je bohužiaľ možné zadať objednávku. United States

PM-24 Zväčšiť

Len online

PM-24

PM-24

Nový produkt

Skladacia pílka s pevnou hliníkovou rukoväťou a impulzne kalenou čepeľou

Viac detailov

skladom

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 5 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 5 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 2,50 €.


0.5 kg
Doručenie: do 1 - 5 dní

Tabuľka dát

Hmotnosť:215 g
Celková dĺžka:500 mm
Dĺžka čepele:240 mm
Materiál čepele:Vysoko-uhlíková nástrojová oceľ
Povrchová úprava čepele:Tvrdé chrómovanie
Rozostup zubov:4 mm
Výbrus zubov:TURBOCUT
Hrúbka zubov:1,3 mm
Materiál rukoväte:Hliník/guma
Impulzné kalenie:áno

Viac informácií

Vlastnosti
Zuby
Nové zuby, ktoré režú z viacerých uhlov umožňujú pohodlné rezanie ľubovoľných drevených materiálov, sú vhodné i pre záhradné práce ako i pre domácich majstrov a tesárske a stolárske práce.

Čepeľ
Impulzne kalené zuby zabezpečujú čistý rez pri ľubovoľnej orientácii vzhľadom na smer rastu vlákien a predlžujú životnosť čepele až 3-krát v porovnaní s konkurenčnými pílami.

Uhol čepele
je možné nastaviť v dvoch stupňoch a spríjemniť tak používanie či pri prerezávaní stromov alebo pri majstrovaní s drevom. Pri prerezávaní stomov je výhodná priama poloha, pri pílení napr. dosiek pod úrovňou lakťa je výhodná druhá poloha, pri ktorej poloha čepele zdvinutá mierne dohora zabraňuje poraneniu prstov ruky pri pípadnom náraze do píleného materiálu alebo zveráka.

Rukoväť
je zhotovená z pevného hliníkového odliatku upraveného pogumovaním, jej ergonomický dizajn uľahčuje používanie a znižuje únavu ruky.

Upozornenie !

Pílový list je extrémne ostrý a môže spôsobiť nebezpečné zranenia v prípade nesprávneho použitia. Pílku je potrebné udržiavať v bezpečnej vzdialenosti od tela či už počas práce alebo i počas skladovania. Aby ste minimalizovali riziko poškodenia očí a rúk, vždy noste ochranné okuliare a pracovné rukavice. Rovnako ako každý nástroj, udržujte pílku mimo dosahu detí !

Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri otváraní a zatváraní pílky ale i počas práce.

Počas používania sa vyvarujte ohýbaniu čepele. Nesprávne používanie a údržba môže spôsobiť zlomenie alebo vyštrbenie pílového listu.

Videá a recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

PM-24

PM-24

Skladacia pílka s pevnou hliníkovou rukoväťou a impulzne kalenou čepeľou